3-5 Mayıs 2019, Eskişehir

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

Etkinlik Tarihi ve Yeri

3 - 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

Etkinliğin Dili

Etkinlik dili Türkçe'dir.

Kayıt ve Danışma Masası

Kongre merkezinde kayıt ve danışma masası 3 Mayıs 2019 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 3 - 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Misafirlerimiz “Medula Organizasyon” personeli tarafından karşılanacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği acısından gereklidir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre bitiminde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu’nda bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır.